MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY (Zarobki: od 4 242 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków
- Naprawa samochodów osobowych i dostawczych oraz prace wulkanizatorskie.
- Godziny pracy: 9:00-17:00.
Wymagane wykształcenie min. zawodowe techniczne. Mile widziane wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe: Mechanik samochodowy lub umiejętności w tym kierunku. Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub elektromechanika samochodów osobowych i dostawczych.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
Wynagrodzenie: od 4242 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: kontakt koniecznie wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą., godziny : 9:00-17:00 - koniecznie zabraĆ cv !!!:
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MOTO-REM BOGUMIŁA KUREK
32-255-31-55
Miejsce pracy: Mysłowicka 67, 40-474 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-17:00) (Tel. 32-255-31-55) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Mysłowicka 67, 40-474 Katowice).

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-25