LIDER PROJEKTU CRM W DZIALE OBSŁUGI KONSUMENTA (Zarobki: od 12 500 do 13 600 PLN) - Poznań, Oferta p

Oferta pracy
LIDER PROJEKTU CRM W DZIALE OBSŁUGI KONSUMENTA

Zakres obowiązków
praca biurowa, kierowanie projektami, bieżące monitorowanie systemu CRM, rozwiązywanie problemów systemowych dla Salesforce/SAP/ Oracle? Ecommerce, kontakt mailowy i telefoniczny w języku angielskim; praca w godzinach 14.00-22.00 lub 15.00-23.00
minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami, wymagana znajomość systemów Salesforce, Service Cloud, Consultant i Business Analyst, Certyfikat PMI, znajomość SAP, nie są wymagane certyfikaty Salesforce oraz SAP; nie są wymagane certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie C1; umiejętność nawiązywania kontaktów i komunikacji; mile widziane doświadczenie pracy na podobnym stanowisku, wiedza z zakresu IT
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)
Wymagane uprawnienia: doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 5)

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 12 500 do 13 600 PLN
brutto

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, oferta: StPr/24/2784
Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Kategoria: Kierownicy zespołów
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-08-23

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl