LIDER PROCESU (Zarobki: od 5 700 PLN) - Łódź, Oferta pracy

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dane kontakowe zostały ukryte.

Oferta pracy
LIDER PROCESU

Zakres obowiązków

- współpraca z Menedżerem Kontraktów, w celu zapewnienia, że uzgodnione wskaźniki SLA/KPI/pomiarów są monitorowane, osiągane i raportowane w uzgodniony sposób dla działu zobowiązań
- prowadzenie terminowej komunikacji w języku portugalskim w przypadku zapytań od wewnętrznych/zewnętrznych klientów/grup zainteresowanych, dla zapewnienia przejrzystości operacyjnej w zakresie działań transakcyjnych
- koordynowanie działań związanych z doskonaleniem procesów w ramach przypisanej odpowiedzialności za proces w zespole w dziale zobowiązań
- reagowanie na zapytania kluczowych interesariuszy i wewnętrznych klientów (zgłoszenia eskalacji pierwszego poziomu)
- komunikacja wewnątrz firmy odbywa się w języku angielskim

umiejętności analityczne i organizacyjne, orientacja na działanie, umiejętność optymalizowania procesów pracy
bardzo dobra znajomość systemu SAP i obsługi programów pakietu Microsoft Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook)
doświadczenie w obszarze zobowiązań

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 5 700 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi, oferta: StPr/24/1692
Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dodatkowe informacje: Skierowanie

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Kategoria: Kierownicy zespołów
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-20