Kwiaty Polne Jednoroczne |Mata biodegradowalna |Łąki kwietne

Kwiaty Polne Jednoroczne |Mata biodegradowalna... - Pozostałe rośliny - Cała Polska
Napisz / zadzwoń
Kup z wysyłką

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest opakowanie 5 m2 Jednorocznej mieszanki nasion dzikich kwiatów.

Wspaniałe urozmaicenie kolorystyczne w ogrodzie lub na innych polach - efektowna mieszanka dzikich kwiatów.

Naturalna łąka

Alternatywa dla trawników
Nie wymaga dodawania składników odżywczych
Kwiaty letnie przez cały rok
Kolorowe morze kwiatów
Długi czas kwitnienia
11 różnych gatunków / odmian kwitnących
Tę łąkę kwietną można wysiewać jesienią lub wiosną/latem. Łąkę należy utrzymywać w wilgoci do momentu wykiełkowania kwiatów i podlewać co najmniej raz dziennie. Łąkę należy skosić lub przyciąć późnym latem (około 10 cm od ziemi) i pozostawić ścinki na 2-3 tygodnie do wysiewu.

Łąkę kwietną należy uzupełnić dodatkowymi nasionami jesienią po pierwszym roku kwitnienia, aby uzyskać ładną, powtarzającą się łąkę. W związku z tym zalecamy zakup Summer Meadow na nasiona, ale jesienią.

Często kupowane razem - idealne do uzupełnienia łąki tymi nasionami jesienią.

Mieszanka jednorocznych kwiatów polnych o silnym działaniu zawiera w 100% rodzime rośliny jednoroczne z pola kukurydzy oraz dzikie kwiaty RHS Plants for Pollinators, które kwitną w ciągu kilku miesięcy od siewu, tworząc natychmiastowy efekt kolorystyczny.

Możesz wysiać tę mieszankę na grządkę, rabatę, doniczkę lub donicę i cieszyć się nią aż do 8 tygodni w lecie. Zazwyczaj roczne kwiaty polne mają tylko jeden pokaz, ale jeśli postępujesz zgodnie z naszym przewodnikiem dotyczącym zarządzania łąkami z dzikimi kwiatami, możesz sprawić, że powrócą w następnym roku po siewie!

Oferowane przez nas mieszanki kwiatów polnych składają się z około 11 różnych kwiatów polnych, różniących się kolorem i wzrostem. Jest to mieszanka odmian jednorocznych i wieloletnich. Niektóre z gatunków to mak kukurydziany, chaber, kwiat kocowy i inne. Kluczowe cechy Zaprojektowany, aby tworzyć ulepszone, atrakcyjne przestrzenie rekreacyjne Zapewnia niezbędne źródło pożywienia i siedlisko dla wielu gatunków zwierząt i owadów zapylających Oszczędność kosztów w porównaniu z bardziej tradycyjnymi systemami łóżek Wymaga niewielkiego nawadniania, bez nawozów i stosowania środków chemicznych Niskie koszty utrzymania przez cały sezon

Kwiaty Polne| Jednoroczne letnie kwiaty Mata biodegradowalna |Łąki kwietne Marka bez marki
Kiedy jest najlepszy czas na sadzenie mat z nasionami dzikich kwiatów?

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wysiewa się w marcu/kwietniu lub we wrześniu. Polne kwiaty dodają do Twojego ogrodu różnorodne, żywe i wszechstronne kwiaty, ale to nie jedyna rzecz, jaką oferują! Są także ważnym źródłem pożywienia dla pszczół i zapylaczy oraz zapewniają całoroczne siedlisko lokalnej faunie i florze, zwłaszcza ptakom.

Najlepszym czasem na wysiew nasion dzikich kwiatów jest jesień. Sadzenie nasion dzikich kwiatów w tym sezonie zapewnia najwcześniejszy pokaz dzikich kwiatów w następnym roku. Jednakże nasiona dzikich kwiatów można sadzić przez cały rok i zaczną kwitnąć po około 60-80 dniach. Należy pamiętać, że może się zdarzyć, że nowo posadzone nasiona dzikich kwiatów zakwitną dopiero po pierwszym sezonie zimowym.

Nasiona

Kiełkowanie: 4 do 6 tygodni w idealnych warunkach. Wysokość: 50-60 cm Zawartość: 11 jednorocznych kwiatów Ilość nasion: około 3-5 gr/m²

Kwiaty Polne| Jednoroczne letnie kwiaty Mata biodegradowalna |Łąki kwietne Cechy charakterystyczne proste w pielęgnacji
Rolka łąki kwiatowej zwana również tkaniną, to prosty sposób, aby kwiaty rosły tam, gdzie jest potrzeba, bez bólu pleców!

Biodegradowalna rolka tekstylna zawiera nasiona kwiatów, nawóz i hydrożel. Jest to łatwa w transporcie rolka tkaniny wykonana z celulozy.

Biodegradowalna mata z nasionami to nowe rozwiązanie do uprawy, które wszystko ułatwia. Wszystko, czego potrzebujesz, to rozwinąć matę na preferowanej powierzchni, dokładnie ją podlać i obserwować, jak rośnie w ciągu około pięciu tygodni!

Mata wykonana jest z .

Zobacz cały opis

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Kup bezpiecznie przez Trustap lub odbierz produkt osobiście. Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy bez zabezpieczenia.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

109,00 zł

+48 798... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Cała Polska

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Małgorzata

Cała Polska
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe rośliny
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-06-13

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

laurowiśnia Novita 130, 140
84,00 zł
Zacharzyce
robinia akacjowa Umbraculifera
155,00 zł
Zacharzyce
Cis- żywopłot 110 120 130cm
125,00 zł
Zacharzyce
Małgorzata

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS ZADAJ PYTANIE
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ