MECHANIK SAMOCHODOWY (O) (Zarobki: od 4 242 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
MECHANIK SAMOCHODOWY (O)

Zakres obowiązków
Mechanik samochodowy
Wymagania: doświadczenie na stanowisku, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia, możliwe przyuczenie. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 8.00-16.00 lub 9.00-17.00; możliwa praca w soboty w godz.: 8.00-13.00. Wynagrodzenie 4 242 zł brutto. Kontakt: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "LPG AUTO GAZ" EWA SIEDLIK; ul. Krakowska 230, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt telefoniczny: 603 537 780.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE "LPG AUTO GAZ" EWA SIEDLIK
603 537 780
Miejsce pracy: Krakowska 230, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Mechanik
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-14