KURIER ROWEROWY (Zarobki: od 6 500 do 8 500 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KURIER ROWEROWY

Zakres obowiązków
Dostarczanie przesyłek małogabarytowych. Interakcja z Klientami. Dbanie o dobry stan roweru. Raportowanie do Koordynatora Oddziału Miejskiego. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzinach: 9-17.
mile widziane doświadczenie. Sprawność fizyczna, znajomość topografii miasta, zdolności komunikacyjne.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 6 500 do 8 500 PLN
pracodawca oferuje dodatkowo owocowe czwartki. Możliwa praca na umowę B2B.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
DPD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
573 206 877
[email protected]
Miejsce pracy: WILCZA 1/U3, 80-822 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Kurierzy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 10
Data dodania: 2024-02-20