KURIER K/M (MARYSIN) (Zarobki: od 30 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KURIER K/M (MARYSIN)

Zakres obowiązków
Odbiór zakupów ze sklepów jednej z sieci handlowych oraz dostawa do klientów, prowadzenie samochodu dostawczego
Renault Master, Praca poniedziałek-niedziela 4:45-14 lub 13:45-23 - min. 2 dni w tygodniu
Wymagania:
- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe;
- prawo jazdy Kat.B,
- orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziane
- co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Kontakt: [email protected] oraz Tel. 667072808

Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 30 PLN
Stawka: 16zł/zamówienie, min. 17 zamówień na 9h zmianę, jednak nie mniej niż 30 PLN brutto/godzina

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
EXPRESS SP. Z O.O. SP.K.
667072808
[email protected]
Miejsce pracy: AKWARELOWA 6, 05-552 Marysin, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Zobacz na mapie:
Marysin
woj. mazowieckie
pow. grójecki
gm. Mogielnica

Kategoria: Kurierzy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-08-22