KUCHARZ/KUCHARKA (Zarobki: od 30 PLN) - Rogoźno, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KUCHARZ/KUCHARKA

Zakres obowiązków
1.Przygotowywanie posiłków(śniadania, obiady, kolacje)
2.Dbałość o przygotowanie potraw zgodnie z zasadami maksymalnego wykorzystania surowca.
3.Dbanie o estetykę oraz smak przygotowywanych i serwowanych potraw
4.Zabezpieczenie surowców, produktów oraz półproduktów przed zanieczyszczeniem i zniszczeniem.
5.Kontrola terminów przydatności do spożycia
6.Dbanie o czystość pomieszczeń kuchennych
7.Oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem
8.Przygototwywanie jadłospisów
9.Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
10.Przestrzeganie wszystkich procedur oraz standadów HACCP, w tym również sporządzanie i archiwizowanie stosownej dokumentacji

Praca na umowę zlecenie -160 godz. godziny pracy (ruch ciągły) 6-14,12-18

Wykształcenie:Zawodowe kierunkowe,
Mile widziane: doświadczenie zawodowe
Oczekiwania mile widziane:SANEPID
Inne:niekaralność

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: empatia, dobra organizacja pracy , łatwość nawiązywania kontaktów, zaangażowanie, cierpliwość, odpowiedzialność , niekaralność

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 30 PLN
brutto/h lub 4300 brutto/miesiąc

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - dokumenty apilkacyjne proszę przesłać na adres mailowy:[email protected], termin: telefoniczne umówienie spotkania:
STOWARZYSZENIE MONAR WCPB MARKOT
601077935, 618768838
[email protected]
Miejsce pracy: BORÓWKI 8, 61-303 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv, list motywacyjny, świadectwo pracy

Zobacz na mapie:
Poznań
woj. wielkopolskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-24