KUCHARZ (Zarobki: od 4 950 PLN) - Mielno, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ

Zakres obowiązków
przygotowywanie posiłków o odpowiednich wartościach kalorycznych, zgodnie z jadłospisem i według norm i przepisów technologicznych i sanitarnych
wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe, umiejętność samodzielnego przygotowywania posiłków, mile widziane osoby z niepełnosprawnościami, emeryci, obywatele Ukrainy ( wymagana komunikatywna znajomość języka polskiego ), mile widziani absolwenci szkół i uczelni
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 950 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, godziny : 08:00-16:00:
RELAX-TOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
662592166
[email protected]
Miejsce pracy: Kościuszki 6-8, 76-032 Mielno, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje: praca w godz. 06:00-14:00, 13:00-21:00, umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie

Zobacz na mapie:
Mielno
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-05-08

Kucharze w okolicy