KUCHARZ (Zarobki: od 4 300 PLN) - Szczecin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ

Zakres obowiązków
- uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowanie według nich posiłków,
- obróbka warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie),
- rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców,
- przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza,
- pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków,
- przestrzeganie zasad technologii i estetyki oraz przepisów higieniczno sanitarnych,
- dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków i wydawanie ich o wyznaczonych godzinach,
- oszczędne gospodarowanie produktami spożywczymi i sprzętem,
- przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni,
- utrzymanie w czystości i porządku na stanowisku pracy,
- mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego,
- sprzątanie kuchni oraz innych pomieszczeń przynależnych do kuchni,
- doraźne zastępowanie kucharza w przypadku jego nieobecności,
- dbanie o higienę i bezpieczeństwo pracy w kuchni;

- proponowana umowa na zastępstwo, z możliwością zatrudnienia od 01.08.2024 r.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: RZETELNOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, PRACA W ZESPOLE, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW HACCP I GHP

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
plus wysługa lat

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 54 IM. JANUSZA KORCZAKA
91 4345004
[email protected]
Miejsce pracy: Generała Ludomiła Rayskiego 9, 70-426 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-23

Kucharze w okolicy