KUCHARZ (Zarobki: od 4 300 PLN) - Przygodzice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ

Zakres obowiązków
Praca w restauracji Pałacu Książąt Radziwiłłów w Antoninie - szukamy osoby kreatywnej, dla której gotowanie to pasja. Osoba na tym stnowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie potraw z wymaganym standardem przez Szefa Kuchni. Przygotowywanie półproduktów do produkcji, dbałość o wysokie standardy serwowanych potraw, przygotowywanie potraw a'la carte, dbanie o higienę miejsca pracy.
Wykształcenie zawodowe lub średnie.
Mile widziane doświadczenie na stanowisku kucharz, ale nie jest to warunek konieczny.
Badania sanepidowskie.
dobra organizacja pracy, znajomość tradycyjnej kuchni polskiej, pasja kulinarna, kreatywność, współtworzenie menu, pozytywne nastawienie do współpracowników, otwarta osobowość zdolna motywować zespół, samodzielność i odpowiedzialność za podejmowanie decyzji, dbałość o czystość na stanowisku pracy.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
+ dodatek stażowy
wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu
795574962
[email protected]
Miejsce pracy: Antonin ul. Pałacowa 1, 63-421 Przygodzice, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: CV osobiście lub na adres e-mail

Zobacz na mapie:
Przygodzice
woj. wielkopolskie
pow. ostrowski
gm. Przygodzice

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 18
Data dodania: 2023-12-29