KUCHARZ (Zarobki: od 4 242 PLN) - Rząska, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ

Zakres obowiązków
Kuchnia i stołówka Grupa Zabezpieczenia Nr 1.
doświadczenie na stanowisku kucharz
Wymagane wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, znajomość procedury HACCP, badania sanepidu

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
zasadnicza 4183 zł + 10% premii (tj. 418,30 zł) + wysługa liczona od 5 lat pracy (udokumentowane świadectwami pracy) suma kwota brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon:
35 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
261135575, 261135084
Miejsce pracy: Ułanów 43, 31-450 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: -życiorys curriculum vitae
-list motywacyjny (wniosek o zatrudnienie, we wniosku proszę wskazać numer ogłoszenia, na które się aplikuje)
-oświadczenie o niekaralności (wg wzoru)
-podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych (wg wzoru)
-poświadczenie bezpieczeństwa (w przypadku jego posiadania)
-kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie (wg wzoru)
-kserokopie świadectw pracy
-kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
-kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach
w Kancelarii 35 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Rząsce, ul. Krakowska 1.
Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata.
Więcej informacji dostępnych pod numerem: tel. 261 135 575, 261 135 084 od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00- 14.00.

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-30

Kucharze w okolicy