KUCHARZ (Zarobki: od 39,5 PLN) - Pruszków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KUCHARZ

Zakres obowiązków
Bursztyn Medical Spa & Wellness zatrudni kucharza z doświadczeniem min. 2 lata. Praca od zaraz.
Zakres obowiązków:
Organizowanie, porządkowanie i utrzymywanie w stałej czystości stanowiska pracy,
Samodzielne sporządzanie różnymi technikami i metodami potraw, napojów i wyrobów garmażeryjnych z różnych grup surowców z zachowaniem wartości odżywczej,
Porcjowanie, dekorowanie i ekspedycja wyrobów kulinarnych,
Kierowanie pracą pracowników kuchni,
Współpraca z kierownictwem zakładu.

Zapewniamy:
- umowę o pracę lub umowę zlecenie (stawka godzinowa 28 zł/h)
- dofinansowanie do wyżywienia,
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 39,5 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Bursztyn Medical Spa & Wellness Sanatorium Uzdrowiskowe S.C. Edward Ślepko, Halina Ślepko, Przemysław Ślepko
94 314 15 52
[email protected]
Miejsce pracy: 76-156 Bobolin, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2024-02-08

Kucharze w okolicy