KUCHARZ (K.110.8.2024) (Zarobki: od 4 500 do 4 700 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ (K.110.8.2024)

Zakres obowiązków
Więcej informacji na stronie:

- Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Przystań ul. Ks. Bpa Adamskiego 22, 40-069 Katowice poszukuje pracownika na stanowisko: KUCHARZ
- ilość potrzebnych etatów 1 (praca na zastępstwo)
- umowa o pracę na zastępstwo,
- miejsce pracy: Dom Pomocy Społecznej "Przystań" Katowice, ul. Ks. Bpa Adamskiego 22
- praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 6:00-14:00 (praca w od poniedziałku do piątku, możliwe święta wg harmonogramu)

Zakres obowiązków:
1. Przyrządzanie posiłków dla mieszkańców Domu dostosowanych do różnych okazji oraz diet.
2. Prawidłowe, sumienne i terminowe wykonywanie zadań na powierzonym stanowisku.
3. Przyjmowanie artykułów spożywczych i innych produktów z magazynu zgodnie z relewem obliczonym na dany dzień (sprawdzanie masy, jakości, ilości, itp.).
4. Każdorazowe zabezpieczenie po zakończonej pracy powierzonego mienia i wyposażenia.
5. Czuwanie nad przygotowywaniem posiłków zgodnie z kalkulacją żywnościową.
6. Właściwe wydawanie i porcjowanie posiłków na oddziały zgodnie z ułożonymi oraz podanymi przez dietetyka specjalistycznymi dietami.
7. Punktualne przygotowywanie posiłków dla mieszkańców na podstawie ustalonego jadłospisu, zgodnie z podstawowymi zasadami technologii żywienia.
8. Stała kontrola czystości naczyń stołowych i kuchennych, dbałość o odpowiednie warunki przechowywania naczyń kuchennych oraz ich właściwym wyparzaniem.
9. Czuwanie nad prawidłowym stanem sanitarnym pomieszczeń.
10. Dbanie, by odpadki pokonsumpcyjne były odpowiednio składowane w wyznaczonym na ten cel miejscu.
11. Utrzymanie w należytym porządku i czystości swojego stanowiska pracy w trakcie i po zakończeniu powierzonych zadań i czynności.
12. Informowanie Kierownika Działu o wszystkich zauważonych nieprawidłowościach w sekcji gastronomicznej, bieżące zgłaszanie przełożonemu wszelkich uszkodzeń, usterek i awarii urządzeń.
13. Odpowiedzialność za powierzone wartości materialne

Naszym pracownikom oferujmy:
1. stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony
2. wynagrodzenie miesięczne złożone z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku funkcyjnego oraz dodatku stażowego w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu,
3. trzynasta pensja - dodatkowe wynagrodzenie roczne,
4. motywacyjny system premiowania i nagradzania, nagroda roczna, premie uznaniowe zależne od zaangażowania pracownika
5. nagrody jubileuszowe,
6. pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz dzieci, pożyczki mieszkaniowe, bony towarowe),
7. możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej nieoprocentowane pożyczki na cele bieżące,
8. możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,
9. rozwój osobisty i zawodowy,
10. możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych.
Niezbędne wymagania kwalifikacyjne:
- wykształcenie średnie zawodowe gastronomiczne lub zasadnicze zawodowe gastronomiczne
- udokumentowane co najmniej 2 lata pracy w zawodzie
- aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
Mile widziane:
- Dyplom w zawodzie
- Znajomość zasad HACAP
- Doświadczenie w pracy w zakładach żywienia zbiorowego
- umiejętność współpracy w zespole
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 500 do 4 700 PLN
Wynagrodzenie: od 4500 zł/brutto + dodatek stażowy w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy, dodatek motywacyjny. Praca na umowę o pracę na zastępstwo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta, termin: dokumenty aplikacyjne można składać do dnia 05.09.2024 roku., godziny : 8:00-14:00:
DOM POMOCY S.

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-08-28

Kucharze w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl