KUCHARZ (D) (Zarobki: od 4 300 PLN) - Tarnów, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARZ (D)

Zakres obowiązków
przygotowywanie posiłków i deserów zgodnie z recepturą, obsługa sprzętu kuchennego (płyta grillowa, frytownica, stół chłodniczy, okap)
Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.
Projekt Aktywizacja osób bezrobotnych z powiatu tarnowskiego i m. Tarnów (II) SZANSA NA SUKCES realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.1 Aktywizacja zawodowa projekty powiatowych urzędów pracy, typ projektu A: Aktywizacja zawodowa PUP.
Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie zawodowe - gastronomiczne, książeczka dc. sanitarno-epidemiologicznych, mile widziane doświadczenie. Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków i deserów zgodnie z recepturą, obsługa sprzętu kuchennego (płyta grillowa, frytownica, stół chłodniczy, okap). Praca w Tarnowie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach I zm.: od 11:00 do 19:00, II zm.: 14:00 do 22:00. Wynagrodzenie: 4 300,00 zł brutto.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: gastronomiczne, średnie zawodowe, kierunek: gastronomiczne
Wymagane uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 300 PLN

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, oferta: StPr/24/2199
Miejsce pracy: Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: skierowanie, CV

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-25