KUCHARZ A LA CARTE I BANKIET (Zarobki: od 27,7 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KUCHARZ A LA CARTE I BANKIET

Zakres obowiązków
Realizowanie standardów hotelu i racjonalne gospodarowanie produktami, dbanie o czystość i porządek stanowiska pracy, znajomość i przestrzeganie przepisów HACCP
Wymagania wobec kandydatów: Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność do pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywaną pracę, doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku,wiedza z zakresu HACCP. Kontakt osobisty lub mailowy - [email protected]

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: badania sanepidowskie

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 27,7 PLN
w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
GHT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - SPÓŁKA KOMANDYTOWA
[email protected]
Miejsce pracy: Dąbrowskiego 9, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą prześlij do nas swoją aplikację ze zdjęciem
W treści CV lub listu motywacyjnego bądź w treści przesłanego maila z odpowiedzią na ogłoszenie należy zawrzeć poniższą klauzulę:
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji"
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GHT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - sp.k. z siedzibą w Ciechanowie przy ul. Wyspiańskiego 46/17, NIP 566 - pokaż numer telefonu - 3 podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.

Zobacz na mapie:
Iława
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-18