KUCHARKA/KUCHARZ (Zarobki: od 4 445 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KUCHARKA/KUCHARZ

Zakres obowiązków
- uczestniczenie w planowaniu jadłospisu i przygotowanie posiłków,
- pobieranie produktów z magazynu w ilościach przewidzianych recepturą,
- przestrzeganie właściwego podziału pracy w kuchni i nadzór nad wykonaniem,
- przestrzeganie zasad technologii, przepisów higieniczno-sanitarnych, HACCP, BHP I PPOŻ
- zgłaszanie usterek sprzętu,
- dbanie o jakość i smak posiłków - ścisłe przestrzeganie receptury, właściwe porcjowanie posiłków,
- przygotowywanie i przechowywanie próbek pokarmowych zgodnie z zaleceniami Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej,
- odpowiedzialność za wzorową czystość kuchni, sprzętów i naczyń oraz odzieży ochronnej,
- umiejętność organizacji pracy zespołu w kuchni
Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe 4-letnie, kierunek gastronomia, 4 miesiące doświadczenia zawodowego, praca w zespole, znajomość HACCP, odpowiedzialność, obowiązkowść, punktualność, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Miejsce pracy: Jagiellońska 28 (Praga Północ).
Godziny pracy: 6-14
Zgłoszenia: osobiste, e-mail: [email protected], tel.: 22 619 25 42 .
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: gastronomia
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Zasady HACCP

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 4 445 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo 20% premii/ i dodatek stażowy w zależności od stażu pracy

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Przedszkole nr 163 w Warszawie
22 619 25 42
[email protected]
Miejsce pracy: Jagiellońska 28, 03-719 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Kucharze
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-22

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl