KSIĘGOWY/WA (Zarobki: od 4 500 PLN) - Falknowo, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/WA

Zakres obowiązków
Księgowanie faktur zakupu, kosztowych, znajomość gospodarki magazynowej, współpraca z Głównym Księgowym przy prowadzeniu pełnej księgowości,
współpraca przy sporządzaniu deklaracji VAT, CIT, PIT, plików JPK, sporządzanie sprawozdań do GUS, uzgadnianie kont, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów księgi głównej i ksiąg pomocniczych, kont rozrachunkowych, sporządzanie zestawień i raportów
Wymagania: Wykształcenie wyższe lub średnie(preferowane kierunki: finanse, rachunkowość lub pokrewne), doświadczenie w pracy na stanowisku księgowy/księgowa minimum 2 lata, znajomość zasad rachunkowości ustawy CIT, VAT oraz znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości, ugruntowana wiedza z zakresu podatków, rachunkowości, finansów, znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności MS Excel,, znajomość programu Microsoft Navision będzie dodatkowym atutem, dokładność, skrupulatność sumienność, terminowość w realizacji powierzonych zadań, mile widziana znajomość języka angielskiego.Praca w systemie I zmianowym. Kontakt telefoniczny - 609 340 633 - Ewelina Kozłowska, lub mailowy - ekozłowska@amex-baczek
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
jw

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
"AMEX-BĄCZEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
609-340-633
[email protected]
Miejsce pracy: 14-240 Falknowo 13, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Falknowo
woj. warmińsko-mazurskie
pow. iławski
gm. Susz

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-06-25