KSIĘGOWY/STARSZY KSIĘGOWY (Zarobki: od 6 200 PLN) - Kraków, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/STARSZY KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
Księgowanie wyciągów bankowych dot. rachunku subkonto dochodów budżetowych.
Naliczanie odsetek od nieregulowanych w terminie należności.
Sporządzanie i wysyłanie do kontrahentów potwierdzeń sald należności.
Sporządzanie sprawozdań budżetowych Rb23, Rb27, RbN.
Księgowanie odpisów aktualizujących należności.
Terminowe odprowadzanie dochodów budżetowych na rachunek budżetu państwa.
Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.
Wykształcenie na stanowisko księgowego - średnie, na stanowisko starszego księgowego - wyższe.
Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w jednostce sektora finansów publicznych.
Znajomość zagadnień finansowo - księgowych oraz ustawy o rachunkowości i finansach publicznych.
Mile widziane: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia/finanse
Wymagane uprawnienia: biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość MS Office, dobra organizacja czasu pracy

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 6 200 PLN
Wynagrodzenie 6200 zł brutto + stażowe + premia 5%.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KRAKOWIE
12 254 94 53
Miejsce pracy: Prądnicka 76, 31-202 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: .

Zobacz na mapie:
Kraków
woj. małopolskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-04-11

Księgowość w okolicy