KSIĘGOWY/SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI (Zarobki: od 4 950 do 5 500 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Zakres obowiązków
Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowo-księgowych, bieżąca weryfikacja i księgowanie dowodów księgowych w systemie Progman, terminowe dokonywanie rozliczeń należności i zobowiązań, sporządzanie dokumentów wewnętrznych jednostki, przygotowywanie danych do miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych i budżetowych. Prowadzenie rozliczenia związanego z podatkiem vat, rozliczanie inwentaryzacji, prowadzenie kasy Domu, rozliczanie odsetek bankowych i podatku od zgromadzonych depozytów mieszkańców, prawidłowe i terminowe naliczanie wynagrodzeń pracownikom, rozliczeń podatku dochodowego i składek ZUS. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.
wykształcenie: wyższe lub średnie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse itp.). Doświadczenie zawodowe: Księgowy - bez doświadczenia zawodowego, Specjalista ds.księgowości - 3 lata pracy na podobnym stanowisku Umiejętność obsługi komputera (znajomość MS Office). Posiadanie wiedzy z zakresu regulacji prawnych: Ustawy o finansach publicznych, Ustawy o rachunkowości, Rozporządzenia w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, Rozporządzenia w sprawie szczegółowej klasyfikacji dochodów, wydatków, przychodów i rozchodów oraz środków pochodzących ze źródeł zagranicznych. Wymagania dodatkowe:Doświadczenie zawodowe w obszarze finansów publicznych. Znajomość przepisów: o wynagrodzeniu pracowników samorządowych, ubezpieczeniach społecznych, o podatku od towarów i usług Vat. Znajomość programu Płatnik. Znajomość zagadnień związanych z naliczaniem i rozliczaniem wynagrodzeń pracowniczych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Umiejętność pracy w zespole. Bardzo dobra organizowania pracy własnej. Umiejętność pracy z trudnym klientem. Umiejętność pracy pod presją czasu, pod presją dużej ilości zadań. Poczucie odpowiedzialności. Uczciwość, rzetelność, dociekliwość. Samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Wymagane wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 950 do 5 500 PLN
pracodawca oferuje:
1. Umowę o pracę na zastępstwo : pierwsza umowa o pracę na czas zastępstwa za nieobecnego pracownika, po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę.
2. Wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo), w tym przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie, (w przypadku osób niepełnosprawnych, zgodnie z odrębnymi przepisami).
3. Specyfikacja pracy: praca biurowa (w przypadku osób niepełnosprawnych, zgodnie z odrębnymi przepisami).
4. Oferowane wynagrodzenie zasadnicze brutto od 4.950,00 zł do 5.500,00 zł (w zależności od posiadanego doświadczenia i kompetencji).
5. Dodatek za wysługę lat od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy.
6. Dodatek motywacyjny w ramach rządowego programu do wysokości 1 000,00
7. Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "trzynastka" .Premie kwartalne zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki.
8. Nagrodę roczną zgodnie z Regulaminem Wynagradzania DPS Polanki.
9. Dofinansowanie do wypoczynku indywidualnego, kolonii o obozów dzieci, dopłaty do biletów na imprezy kulturalne i sportowe.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, poczta:
Dom Pomocy Społecznej "POLANKI"
58 552 33 32 wew. 42
Miejsce pracy: Polanki 121, 80-308 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: - CV (z adresem e-mail - jeśli kandydat posiada lub numerem telefonu),
- list motywacyjny,
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
Kopie dokumentów p.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-10-06

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl