KSIĘGOWY/KSIĘGOWA (Zarobki: od 2 300 PLN) - Skierniewice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/4 etatu

Oferta pracy
KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
prowadzenie pełnej księgowości Rodzinnych Ogrodów Działkowych, prowadzenie ewidencji księgowej środków trwałych, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych w oparciu o przyjętą w PZD politykę rachunkowości i zakładowy plan kont, doradztwo i wsparcie przy prowadzeniu spraw finansowych ROD. prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej Rodzinnych Ogrodów Działkowych (umowy cywilno-prawne), sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych, doradztwo i wsparcie przy prowadzeniu spraw finansowych ROD.
[Umiejętność 1] : komunikatywnośc
[Inne] : wykształcenie minimum średnie + doświadczenie w księgowaniu, najlepiej ekonomiczne, mile widziane wyższe w zakresie finansów i rachunkowości, znajomość przepisów podatkowych- podatek dochodowy od osób fizycznych, znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, bardzo dobrej organizacji pracy, gotowości szybkiego podjęcia pracy od 01.03.2022. Docelowo przewidywane jest 3/4 etatu.

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Wymagane uprawnienia: znajomość programu MICROSOFT OFFICE, znajomość programów komputerowych, obsługa komputera

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 2 300 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW STOWARZYSZENIE OGRODOWE W WARSZAWIE OKRĘG ŁÓDZKI W ŁODZI
426520226
[email protected]
Miejsce pracy: Jagielońskiej 29, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Dodatkowe informacje: Brak danych.

Zobacz na mapie:
Skierniewice
woj. łódzkie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-04-19