KSIĘGOWY/KSIĘGOWA (Zarobki: od 4 242 PLN) - Ostrów Wielkopolski, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
Wykształcenie średnie lub wyższe
Z doświadczeniem min. 2 lata
Dobra znajomość programu INSERT GT, PŁATNIK
Dokładność, sumienność, terminowość, dobra organizacja pracy, możliwość szkolenia i podnoszenia kompetencji zawodowych

Początkowo umowa na okres próbny - później umowa zlecenie lub umowa o pracę
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: program Płatnik, obsługa programu komputerowego - INSERT GT

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
Wynagrodzenie 4242zł/brutto miesięcznie - do uzgodnienia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "PRO-NOVUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
604 635 073
[email protected]
Miejsce pracy: 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: Kontakt telefoniczny oraz e-mail

Zobacz na mapie:
Ostrów Wielkopolski
woj. wielkopolskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-25