KSIĘGOWY/A (Zarobki: od 4 800 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/A

Zakres obowiązków
Praca umysłowa dla osoby z wykształceniem co najmniej średnim posiadającej wiedzę w zakresie księgowości i obowiązujących przepisów prawa.

Praca na 1 zmianę w godzinach 8-16
Pierwsza umowa na okres próbny 3 mies. lub umowa zlecenie 28.60 zł. brutto/h, kolejne umowy do uzgodnienia z pracodawcą

Mile widziane osoby z niepełnosprawnością
Wykształcenie : co najmniej średnie
Umiejętności: wiedza z zakresu księgowości i obowiązujących przepisów prawa

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: doświadczenie zawodowe 3 lata

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 800 PLN
Brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny - [email protected], termin: telefoniczne umówienie spotkania:
DECAYEUX SP. Z O.O.
607332776, 603544877
[email protected]
Miejsce pracy: KORONKARSKA 7/11, 61-005 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: cv, list motywacyjny, świadectwo pracy

Zobacz na mapie:
Łódź
woj. łódzkie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2024-08-23

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl