KSIĘGOWY/A DO PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI (Zarobki: od 4 300 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY/A DO PEŁNEJ KSIĘGOWOŚCI

Zakres obowiązków
Prowadzenie księgowości klientów zgodnie z przepisami i procedurami firmy. Kalkulacja podatków, sporządzanie deklaracji, informacji podatkowych VAT, CIT. Obsługa przydzielonych klientów firmy oraz kontaktowanie się z organami podatkowymi. Dbanie o wysoki poziom realizacji usług. Przestrzeganie obowiązujących zasad z zakresu jakości obsługi klientów. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
wykształcenie min. średnie na kierunkach rachunkowość, ekonomia lub finanse, 1 rok doświadczenia na danym stanowisku, znajomość zasad prowadzenia Pełnej Księgowości oraz przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT, CIT. Mile widziane: doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym, umiejętność przygotowania zeznania CIT-8, sprawozdania finansowego i prowadzenia ewidencji środków trwałych, znajomość zasad rozliczeń z Urzędem Skarbowym, ZUS-em, zasad i przepisów z zakresu Ubezpieczeń Społecznych, Kadr i Płac, programu SYMFONIA FK/KPRBC Chudzikiewicz, Płatnik, BCEDEK oraz obsługi platformy TAXXO.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 300 PLN
wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Pracodawca oferuje:
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na początku na 3-miesięczny okres próbny, później na czas określony), zlecenie lub kontraktu B2B, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów i zaangażowania, narzędzia do pracy, pozytywną i miłą atmosferę pracy, możliwość uczestniczenia w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu księgowości, uczestnictwo w Grupowym Ubezpieczeniu na Życie i w Programie MultiSport, dogodną lokalizację biura pod względem dojazdu.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
KONTULARI SPÓŁKA Z O.O.
502 544 563
[email protected]
Miejsce pracy: Migowska 49A, 80-287 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-10

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl