KSIĘGOWY (Zarobki: od 6 000 do 7 000 PLN) - Olsztyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
1. Naliczanie płac i obsługa systemów ZUS - Płatnik.
2. Obsługa budżetu w systemie Trezor dotycząca zapotrzebowania na środki budżetowe,
zarządzania harmonogramem wydatków budżetowych, wniosków i decyzji
budżetowych.
3. Sprawdzanie dowodów księgowych pod względem formalno-rachunkowym.
4. Dokonywanie wstępnej kontroli operacji finansowych.
5. Dekretowanie dokumentów zgodnie z klasyfikacją budżetową i zakładowym planem
kont oraz dokonywanie księgowań w urządzeniach księgowych, na kontach
syntetycznych i analitycznych.
6. Weryfikacja sprawozdań przekazanych przez jednostki samorządu terytorialnego.
7. Prowadzenie spraw dotyczących finansowego rozliczenia kosztów związanych z
przeprowadzeniem wyborów i referendów.
8. Opracowywanie preliminarzy wydatków wyborczych.
9. Archiwizacja dokumentów księgowych.
10. Przygotowywanie przelewów w NBE
godziny pracy 7:30-15:30
Min. 3 lata w obszarze finansowo-księgowym/1 rok w jednostce sektora finansów publicznych.
Wymagane wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne, kierunek: finanse, płace, rachunkowość
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 000 do 7 000 PLN
Wskazana data rozpoczęcia pracy jest datą przybliżoną.
Pierwsza umowa na okres próbny docelowo możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Olsztynie
89-5232348
[email protected]
Miejsce pracy: Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: szczegółowe informacje na stronie: http://olsztyn.kbw.gov.pl/ w zakładce Aktualności

- CV (z numerem telefonu oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie
danych osobowych);
- List motywacyjny;
- Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo;
- Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo
skarbowe;
- Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
- Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie
wykształcenia i doświadczenia zawodowego.

Dokumenty należy przesłać w terminie do dnia 31 października 2024 r. na adres e-mail:
lub dostarczyć do siedziby Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Olsztynie:
Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, 10-575 Olsztyn, II piętro, pok. 255.

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-10-24

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl