KSIĘGOWY K/M (Zarobki: od 4 242 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY K/M

Zakres obowiązków
- dekretowanie i księgowanie dokumentów źródłowych (faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych, rozliczeń wydatków) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Rachunkowości,
- księgowanie i wyliczenia amortyzacji, rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami bilansowymi i wynikowymi,
- księgowanie wynagrodzeń, wyciągów bankowych i raportów kasowych
Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe - księgowość; umiejętności: obsługa finansowo księgowa; 2 lata doświadczenia zawodowego; mile widziana znajomość programu ASSECO Softlab.

Stawka początkowa: 4242 zł brutto.

[Kontakt: email: [email protected] lub tel.: 22 843 13 32, osobiście]

Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Obsługa finansowo-księgowa

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
stawka początkowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
Kancelaria Podatkowa UFIKS Katarzyna Białecka-Redkie i Współnicy Spółka Jawna
22 843 13 32
[email protected]
Miejsce pracy: Wielicka 40/U1, 02-657 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-05-01

Księgowość w okolicy