KSIĘGOWY FINANSOWY (Zarobki: od 7 500 PLN) - Świdwin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWY FINANSOWY

Zakres obowiązków
Wprowadzanie kosztów, wprowadzanie dokumentacji do programu finasowo-księgowego, przygotowanie dokumentów VAT
Pracodawca oczekuje od kandydatów:
Posiadanie doświadczenia z zakresie prowadzenia gospodarki finansowej i księgowości w spółkach wodociągowo-kanalizacyjnych lub jednostkach organizacyjnych sektora finansów publicznych,
Znajomość przepisów: ustawy o rachunkowości, podatku dochodowego od osób fizycznych, ZFŚS,
Posiadanie umiejętności sporządzania danych statystycznych, tworzenia prognoz, zestawień, planów w oparciu o materiały źródłowe i przewidywane założenia,
Znajomość zasad księgowości w spółka z udziałem jednostki samorządowej, planu kont i klasyfikacji oraz zasad gospodarki finansowej spółek komunalnych.
Biegła obsługa komputera, arkusza kalkulacyjnego, programów księgowych oraz urządzeń biurowych. Umiejętność obsługi programów finansowo księgowych (REWIZOR),
dyspozycyjność, rzetelność, dyskrecja i zaangażowanie,
wysoka kultura osobista,
umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
umiejętności planowania i organizacji, zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu,
świadomość kosztowa,
umiejętność pracy w zespole
odpowiedzialność dyscyplina wewnętrzna
Wymagane wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość i finanse
Wymagane uprawnienia: zaświadczenie o niekaralności, Certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 7 500 PLN

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
94 365 23 56
Miejsce pracy: A.Krajowej 21, 78-300 Świdwin, powiat: świdwiński, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Świdwin
woj. zachodniopomorskie
pow. świdwiński
gm. Świdwin

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-05-04