KSIĘGOWA/KSIĘGOWY (Zarobki: od 5 500 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWA/KSIĘGOWY

Zakres obowiązków
1) Obsługa finansowo-księgowa prowadzonych postępowań
w Administracji Nieruchomości, w szczególności w zakresie zawartych umów dzierżaw,
2) Rozliczanie czynszów i opłat pochodnych,
3) Wystawianie faktur Vat, korekt faktur Vat oraz not księgowych,
4) Bieżąca analiza oraz weryfikacja wpływów i
sald widniejących na kontach z dokumentami źródłowymi oraz najemcami,
5) Księgowanie wyciągów bankowych - wpłat
najemców, dzierżawców,
6) Prowadzenie korespondencji z najemcami,
7) Przygotowanie powiadomień o naliczeniach oraz zmianach w wysokości opłat.
WYMAGANIA FORMALNE
- obywatelstwo polskie lub obywatelstwo państwa, o którym mowa w art. 11 ust. 2 ustawy o pracownikach samorządowych,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- wykształcenie minimum średnie i minimum 2-letni staż pracy,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo
skarbowe.

WYMAGANIA DODATKOWE
1) systematyczność, dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,
2) doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
3) znajomość i umiejętności praktyczne stosowania przepisów o rachunkowości i podatku VAT, 4)praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

WYMAGANE DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA
1)curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
2) list motywacyjny,
3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
4) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji,
5) kserokopie świadectw pracy bądź zaświadczeń dokumentających wymagany staż pracy,
6) oświadczenie o: posiadanym obywatelstwie, pełnej zdolności do czynności
prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu nieposzlakowanej opinii, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na w/w stanowisko; odznaczenie oświadczeń w elektronicznym systemie rekrutacyjnym jest równoznaczne z ich złożeniem.
7) kserokopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, jeśli znajdą się wśród pięciu najlepszych kandydatów.

Miejsce pracy: Hetmańska 25
Godziny pracy: 8.00-16.00.

SPOSÓB APLIKOWANIA
Dokumenty należy złożyć przez system elektronicznej rekrutacji ZGN, tj.:
wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący oferty pracy i dołączyć niezbędne dokumenty. Oferta jest ważna do 15 września 2024 r.
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 5 500 PLN
OFERUJEMY stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o
pracę, premie uznaniowe, dodatek stażowy, pakiet socjalny: dopłaty do wypoczynku oraz dopłata do karty Multisport,
możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu pracodawcy, terminową wypłatę wynagrodzenia

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: inny:
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy
Miejsce pracy: Hetmańska 25, 04-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-09-03

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl