KSIĘGOWA (Zarobki: od 5 500 do 7 500 PLN) - Tychy, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KSIĘGOWA

Zakres obowiązków
Księgowanie i weryfikowanie dokumentów, dekretacja dokumentów, opisywanie i przeliczanie faktur.
* praca w systemie 1-zminowym: 08:00-16:00.

Wykształcenie min. średnie. Wymagane min. roczne doświadczenie na stanowisku księgowej. Znajomość środowiska Windows: Pakiet Office, Word, Excel. Znajomość przepisów księgowo-rachunkowych i podatkowych, samodzielność w działaniu, komunikatywność, dobra organizacja pracy, znajomość programu Symfonia oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: obsługa komputera Word, Exell, Office

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 5 500 do 7 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, termin: kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy, w godz.: 08:00-16:00.:
EPO-TRANS LOGISTIC S.A.
32 3278923, 32 3278921
[email protected]
Miejsce pracy: Graniczna 5, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Zobacz na mapie:
Morąg
woj. warmińsko-mazurskie
pow. ostródzki
gm. Morąg

Kategoria: Księgowość
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 13
Data dodania: 2024-07-10

Księgowość w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl