Klocki dla dzieci mycity dźwig zabawka 233el

89,00 zł

Klocki dla dzieci mycity dźwig zabawka 233el - Klocki - Jasło

Opis

Klocki Blocki MyCity Dźwig 233 el. - Rekomendacja WellSupplyKLOCKI DŹWIG od firmy BLOCKI z kolekcji MyCity to świetna zabawka, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym. Maszyna niezbędna na każdym klockowym placu budowy.
Kolekcja MyCity opiera się na wszystkich elementach miejskiej infrastruktury, znajdziesz w niej wszystkie klockowe maszyny, które na co dzień zobaczyć można na budowie.
Zestaw składa się z: 233 elementów
Zabawa BLOCKAMI to same zalety dla naszych pociech: ćwiczy zdolności manualne, koncentrację, cierpliwość oraz koordynację wzrokową i ruchową. Rozwija wyobraźnię i kreatywność. Uczy rozpoznawania kolorów, kształtów, liczenia oraz relacji przestrzennych. Klocki Blocki dostarczą mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę i sprawią wiele radości zarówno małym, jak i dużym konstruktorom. Pokochacie je za jakość wykonania, interesujące i różnorodne serie, kolorowe opakowania oraz konkurencyjną cenę. Klocki Blocki zaprojektowane zostały tak, aby można je było łączyć z pozostałymi zestawami Blocków oraz klockami innych rozpoznawalnych marek. Uwaga! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Szerokość: 25.5Wysokość: 6Głębokość: 37.5
Kod Produktu: KB0228EAN: 6922018052281

Ogłoszenie wystawione przez firmę. Klocki dla dzieci mycity dźwig zabawka 233el, możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu i zobacz szczegółowy opis produktu oraz informacje na temat opcji dostawy..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jasło
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Well Supply)

Jasło
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Klocki
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-05-15

Zgłoś naruszenie

Klocki w okolicy

Sklep
(Well Supply)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ