KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO (Zarobki: od 30 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Zakres obowiązków
sprawdzanie stanu technicznego samochodu do przewozu osób, tj.:prawidłowości działania sygnału dźwiękowego, kierunkowskazów, oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego, hamulców, stanu ogumienia, wyposażenia samochodu w trójkąt ostrzegawczy, gaśnicę oraz w apteczkę pierwszej pomocy; przygotowywanie kierowcy i pasażerów do jazdy, tj.: ustawianie fotela kierowcy, ustawianie lusterek, zapięcie pasów bezpieczeństwa przez kierowcę i pasażerów; wykonywanie prostych prac konserwacyjnych, mycie i czyszczenie pojazdu, dbanie o estetyczny wygląd pojazdu; utrzymywanie pojazdu w dobrym stanie technicznym.
Dodatkowa informacja o miejscu wykonywania pracy: obszar województwa wielkopolskiego
praca wykonywana w różnych godzinach: w tym częściowo w dzień i częściowo w nocy, praca również wykonywana w weekend i dni świąteczne

bez nalogów

Wymagane wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, dobry stan zdrowia, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 3), komunikatywność, odpowiedzialność, Zaangażowanie, dyspozycyjność

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 30 PLN
brutto

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, termin: kontakt telefoniczny :
GETWORK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
+48 881 377 111
Miejsce pracy: BŁAŻEJA 4D-F/2, 61-608 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Tarnów
woj. małopolskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-08-03