KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (Zarobki: od 6 000 PLN) - Otomin, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Zakres obowiązków
Prowadzenie pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka. Wprowadzanie do systemu informacji dotyczących np. braku dojazdu, braku pojemnika, braku kontenera. Transport odpadów na terenie Gdańska po wyznaczonej trasie, wywóz odpadów do zakładu utylizacji, właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku, przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym, przestrzeganie przepisów ppoż oraz bhp, dbanie o stan techniczny pojazdu. Codzienna kontrola stanu technicznego pojazdu oraz utrzymywanie w nim porządku.
wykształcenie minimum zawodowe, czynne prawo jazdy kat C, aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej , mile widziana ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego, minimum 2 lata doświadczenia udokumentowanego w prowadzeniu pojazdów o łącznej masie pow. 3,5 tony. Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń HDS, znajomość topografii Gdańska, doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, gotowość do pracy zmianowej, bardzo dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 6 000 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
GDAŃSKIE USŁUGI KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
727 019 628
[email protected]
Miejsce pracy: Konna 35, 80-174 Otomin, powiat: gdański, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Otomin
woj. pomorskie
pow. gdański
gm. Kolbudy

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-04-04