KIEROWCA- RATOWNIK (Zarobki: od 4 812 PLN) - Świnoujście, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA- RATOWNIK

Zakres obowiązków
1.Wykonywanie w czasie działań ratowniczych zadań wynikających z przeznaczenia stanowiska oraz rozkazów przełożonych.
2.Konserwacja i obsługa sprzętu, wyposażenia WSP oraz utrzymanie go w gotowości do ponownego użycia.
3.Realizowanie zadań wynikających ze służby w pogotowiu przeciwpożarowym.
4.Przestrzeganie przepisów o ochronie informacji niejawnych, BHP oraz ochronie środowiska.
5. Przestrzeganie zapisów Regulaminu Funkcjonowania Wojskowej Straży Pożarnej. Systematyczne pogłębianie wiedzy ogólnej i fachowej oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
KIERUNEK- OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA, ZAKRES PODSTAWOWY-STRAŻAK
Preferowany staż pracy w Państwowej Straży Pożarnej.
Umiejętności-uprawnienia: Wskazane prawo jazdy kat C oraz kwalifikacje do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych. Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs w zawodzie strażaka lub równoważny. Wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrzynych z 10.11.2015 w sprawie wymagań kwalifikacyjnych oraz szkoleń dla strażaków jednostek ochrony p. pożarowej (Dz.U 2015, 1962).
Praca w godzinach od 7.00 - 7.00 w systemie 24 godzinnym, 6/8 dyżurów w miesiącu.
Miejsce zgłoszenia się: siedziba KPW Świnoujście ul. Steyera 28
Wymagane wykształcenie: średnie zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 812 PLN
(4060 zł stawka zasadnicza brutto + 812 zł tj. 20% premii), oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, poczta:
Komenda Portu Wojennego
261242800, 261242318
Miejsce pracy: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW NA STANOWISKO do pierwszego etapu rekrutacji będą brane pod uwagę TYLKO oferty zawierające komplet n/w dokumentów:
1) Podanie,
2) CV-życiorys zawodowy,
3) Kopia świadectwa ukończenia szkoły, oraz kursów i szkoleń z zakresu straży pożarnej i ratownictwa,
4) Kopie świadectw pracy,
5) Kopia prawa jazdy C+E oraz uprawnień do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.

Zobacz na mapie:
Świnoujście
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-19