KIEROWCA POJAZDU CIĘŻAROWEGO (Zarobki: od 4 463,15 do 5 239,35 PLN) - Gdańsk, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA POJAZDU CIĘŻAROWEGO

Zakres obowiązków
Przewóz wewnętrzny osób samochodami osobowymi, busami oraz autobusami. Przewóz towarów np. przy wykorzystaniu pojazdów ciężarowych, transport ADR paliw. Transport pojazdów uszkodzonych/zatrzymanych. Zabezpieczenie przewożonego ładunku. Prowadzenie dokumentacji jazdy i pojazdu. Obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości oraz drobne naprawy pojazdu w czasie transportu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
wymagane wykształcenie zasadnicze, min. 2 lata doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowego, prawo jazdy kategorii B, C, CE, D z wpisanym kodem 95. Mile widziane przeszkolenie w zakresie ADR, znajomość przepisów czasu pracy kierowcy.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Prawo jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kat. C, prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 463,15 do 5 239,35 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail:
Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku
[email protected]
Miejsce pracy: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: Termin składania aplikacji (CV i list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, kopia dokumentu potwierdzającego wymagane uprawnienia (prawa jazdy), oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru, oświadczenie lustracyjne (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.) do dnia 05.08.2024 r.

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-23