KIEROWCA-OPERATOR MASZYN SPECJALNYCH (Zarobki: od 4 700 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA-OPERATOR MASZYN SPECJALNYCH

Zakres obowiązków
- prowadzenie prac porządkowych na terenach zieleni położonych w pasach drogowych oraz na terenach będących w administrowaniu ZGN-u: koszenie, grabienie, mechaniczne zbieranie liści; prace związane z zimowym utrzymaniem dróg pożądane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność.
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, niekaralność, prawo jazdy kat. B+E, pożądana kat. C lub C+E, rok doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.

Zakres obowiązków:
prowadzenie prac porządkowych na terenach zieleni położonych w pasach drogowych oraz na terenach będących w administrowaniu ZGN-u: koszenie, grabienie, mechaniczne zbieranie liści; prace związane z zimowym utrzymaniem dróg pożądane cechy: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność.

Do wynagrodzenia doliczne dodatek stażowy, premia uznaniowa.

Zgłoszenia: kontakt e-mail: [email protected], kontakt telefoniczny: 22 277 35 16.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kat. B + E

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 700 PLN
plus: dodatek stażowy, premia uznaniowa

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy
22 277 35 16
[email protected]
Miejsce pracy: Trakt Lubelski 353, 04-667 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Zgodnie z ustaleniami pracodawcy

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-11