KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. B (Zarobki: od 28,1 PLN) - Tychy, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT. B

Zakres obowiązków
prowadzenie auta dostawczego do 3,5t (Renault Master), wypełnianie dokumentów przewozowych CMR, zabezpieczanie towarów, obsługa aplikacji (Mobilny kierowca);praca na terenie Polski oraz krajów UE.
* umowa zlecenie do 60h/miesiąc.

Wykształcenie min. zawodowe, czynne prawo jazdy kat. B - min. 2 lata praktyki, mile widziane doświadczenie jako kierowca samochodu dostawczego, mile widziana umiejętność wypełniania dokumentów CMR, mile widziana znajomość języków obcych.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,1 PLN
(godzinowy system wynagrodzenia)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail:
MKM TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
572 831 381
[email protected]
Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

Zobacz na mapie:
Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-08-14