KIEROWCA (KOLEJKI TURYSTYCZNEJ) (Zarobki: od 30 PLN) - Świnoujście, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KIEROWCA (KOLEJKI TURYSTYCZNEJ)

Zakres obowiązków
Prowadzenie kolejką turystyczną
Doświadczenie zawodowe: Praca w sektorze turystycznym
Umiejętności - uprawnienia: Minimum 2 lata prawo jazdy kat.B+E lub C+E lub D+E lub T
Znajomość języka obcego: Mile widzany j.niemiecki
Częstotliwość kontaktów z pracodawcą:codziennie od 8:00 do 17:00
Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną : po uzgodnieniu telefonicznym
Wymiar czasu pracy: inne wg zleceń

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 30 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
CYRUS TOURS SPÓŁKA JAWNA
608 354 295
Miejsce pracy: Karsiborska 8A, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Dodatkowe informacje: .

Zobacz na mapie:
Świnoujście
woj. zachodniopomorskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-03-19