KIEROWCA K/M (Zarobki: od 5 000 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA K/M

Zakres obowiązków
- transport uczestników OWiRON na trasie: dom-OWiRON, OWiRON-dom;
- transport uczestników OWiRON podczas realizacji programów terapeutycznych w zakresie: wycieczek, imprez sportowych, spektakli teatralnych, wyjazdów do kina;
- dbanie o bezpieczeństwo uczestników i estetykę pojazdu;
- dbanie o stan techniczny pojazdu: przeglądy, konserwacja, drobne naprawy, mycie i czyszczenie wnętrza samochodu;
- obsługa zaopatrzenia w zakresie transportu oraz realizacja zakupów;
- drobne prace konserwacyjne: odszukiwanie usterek i w przypadku drobniejszych naprawa, asystowanie w wykonywaniu usług firm zewnętrznych, zgłaszanie uszkodzeń i napraw wymagających fachowej pomocy,
wymiana zamków w drzwiach, dorabianie kluczy itp.,
- wypełnianie karty drogowej, rozliczanie paliwa ze stanu kilometrażu licznikowego.

Wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, umiejętność: organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii, kontrolowanie stanu technicznego wyposażenia samochodu, komunikatywna znajomość j. polskiego, rok doświadczenia zawodowego wprowadzeniu pojazdów samochodowych, autobusów.
Miejsce pracy: ul. Rozłogi 10 (Bemowo).
Godziny pracy: 8-16.
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B, D prowadzenie autobusu oraz ukończony kurs kwalifikacji wstępnej w zakresie bloku D;
Karta elektroniczna do tachografu, uprawnienia do przewozu osób, doświadczenie zawodowe: 1 rok -prowadzenie pojazdów samochodowych, autobusów.

Zgłoszenia: osobiste: ul. Rozłogi 10, w godzinach: 8.00-16.00, kontakt e-mail: [email protected]
tel: 22 487-13-88, w godzinach: 8.00-16.00.
Osoba odpowiedzialna za rekrutację Elżbieta Kluska, [email protected]

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od 5 000 PLN
Do wynagrodzenia dodatkowo dodatek stażowy, dodatek motywacyjny

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, godziny : 8-16:
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY BEMOWO M.ST.WARSZAWY
22 487-13-88
[email protected]
Miejsce pracy: Rozłogi 10, 01-310 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-07-11