KIEROWCA KAT. C+E (Zarobki: od 7 580 PLN) - Biały Dwór, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA KAT. C+E

Zakres obowiązków
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie, uprawnienia i karta kierowcy
Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem.
Trasy krajowe, weekendy w domu.
Umowa na okres próbny do 3 m-cy z możliwością dalszej współpracy.
Wymagane doświadczenie
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: uprawnienia kierowcy, karta kierowcy

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 7 580 PLN
(5.500,00 zł netto)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
HENRYK STACHOWIAK USŁUGI TRANSPORTOWE Handel nawozami sztucznymi
502 027 993
Miejsce pracy: 63-720 Biały Dwór, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt telefoniczny

Zobacz na mapie:
Iława
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2024-06-18