KIEROWCA KAT. C+E (Zarobki: od 4 500 PLN) - Iława, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA KAT. C+E

Zakres obowiązków
Załadunek i rozładunek samochodu, przewóz mebli zgodnie z dyspozycją transportową, dbanie o stan techniczny pojazdu i naczepy (transport na terenie Iławy oraz okolic).

Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wymagane uprawnienia: kurs prawo jazdy C+E, karta kierowcy , Badania psychologiczne do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 4 500 PLN
Benefity: - Grupowe ubezpieczenie na życie, - Darmowe szczepionki przeciw grypie, - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: Paczki i pomoc finansowa dla pracowników z okazji świąt, Piknik
rodzinny z okazji Dnia Dziecka, Karnety na basen oraz do Spa, Upominki z okazji Dnia Kobiet,Dnia Chłopaka, Bale zakładowe, wyjazdy do Teatru, Zapomogi dla pracowników w wyjątkowo trudnej sytuacji bytowej, - Sport: możliwość trenowania piłki nożnej oraz jazdy konnej, - Koło wędkarskie: między zakładowe zawody wędkarskie, wyjazdy na połów pstrąga, dorsza, - Klub
Honorowych Dawców Krwi.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
MM Szynaka Living Sp. z o.o.
89 644 19 42
[email protected]
Miejsce pracy: Lubawska 8, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Dodatkowe informacje: Zgoda kandydata na przetwarzanie danych
Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
Na dokumentach aplikacyjnych proszę zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych do celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MM Szynaka-Living sp. z o.o. z siedzibą w Iławie przy ul. Lubawskiej 8 moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.
Informacja Administratora danych o przetwarzaniu danych osobowych.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w przekazanej aplikacji jest MM Szynaka - Living sp. z o.o. z siedzibą w Iławie przy ul. Lubawskiej 8. Kontakt z administratorem danych jest możliwy listownie na powyższy adres lub pocztą elektroniczna na adres: [email protected] Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: [email protected]
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 (RODO).
Pani/Pan dane osobowe nie są przekazywane innym odbiorcą danych oraz nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenie bieżącej rekrutacji lub przez okres 1 roku do celów przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji, w razie
nie podania danych osobowych nie będzie możliwości udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zobacz na mapie:
Iława
woj. warmińsko-mazurskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-17