KIEROWCA KAT B - DOSTAWCA PRZESYŁEK DROBNICOWYCH (Zarobki: od 7 000 do 7 500 PLN) - Rusocin, Oferta

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA KAT B - DOSTAWCA PRZESYŁEK DROBNICOWYCH

Zakres obowiązków
Realizowanie zaplanowanych tras, terminowe realizowanie doręczeń i odbiorów przesyłek - max 15 stopów, dbanie o powierzony sprzęt, rozliczanie dokumentacji. Praca na terenie Pruszcza Gdańskiego i Gdańska od poniedziałku do piątku, w godzinach 4-12.
znajomość topografii Trójmiasta, zaświadczenie o niekaralności. Doświadczenie w dystrybucji towarów i przesyłek drobnicowych, umiejętność pracy z ludźmi.
Wymagane wykształcenie: podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 7 000 do 7 500 PLN
pracodawca oferuje: samochód marki Mercedes Sprinter, premie, możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie wyższych uprawnień oraz objęcia ubezpieczeniem grupowym PZU, stały dostęp na terenie bazy do myjni dla auta i zaplecza socjalnego dla kierowcy.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon:
DYSTRYBUCJA GDA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
781 448 276
Miejsce pracy: DEKARSKA 23, 83-031 Rusocin, powiat: gdański, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Rusocin
woj. pomorskie
pow. gdański
gm. Pruszcz Gdański

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2024-04-27