KIEROWCA BUSA (Zarobki: od 4 500 PLN) - Laskowa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA BUSA

Zakres obowiązków
Przewóz osób na liniach regularnych lub regularnych specjalnych.
Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku - min. rok, prawo jazdy kat. D wraz z aktualnymi uprawnieniami.
Miejsce wykonywania pracy: linie regularne lub regularne specjalne.
Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony.
Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 4 500 PLN

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
PRZEWÓZ OSÓB JAROSŁAW SPISAK, OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW, P.H.U. JAROSŁAW SPISAK
606 915 988
[email protected]
Miejsce pracy: Krakowska 63, 32-640 Laskowa, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt z pracodawcą osobisty - Zator, ul. Krakowska 63, telefoniczny - 606 915 988 lub mailowy - [email protected]

Zobacz na mapie:
Laskowa
woj. małopolskie
pow. oświęcimski
gm. Zator

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-03-20