KIEROWCA AUTOBUSU (Zarobki: od 5 200 do 6 000 PLN) - Krotoszyn, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA AUTOBUSU

Zakres obowiązków
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, mile widziane prawo jazdy kat. D oraz kurs kwalifikacji na przewóz osób - jeśli kandydat nie ma uprawnień, a jest pracą zainteresowany, wówczas pracodawca oferuje możliwość sfinansowania kursu, niekaralność
Praca w szczególnych warunkach uprawniająca do wcześniejszej emerytury.
Praca w stabilnej firmie, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, kierowcy transportu zbiorowego mają status funkcjonariusza publicznego, pakiet socjalny zgodnie z regulaminem spółki, nagrody jubileuszowe
Zakres obowiązków: przewóz osób

system pracy przerywany
umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z perspektywą przedłużenia na czas nieokreślony
mile widziany kurs kwalifikacji na przewóz osób
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 5 200 do 6 000 PLN
+ premie + nagrody jubileuszowe + pakiet socjalny

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail:
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W KROTOSZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
571 679 750
[email protected]
Miejsce pracy: Kobierska 5, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: kontakt osobisty ze skierowaniem, telefoniczny lub CV i podanie wysłać e-mailem

Zobacz na mapie:
Skrobotowo
woj. zachodniopomorskie
pow. gryficki
gm. Karnice

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2024-07-07