KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO (Zarobki: od 7 700 PLN) - Poznań, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO

Zakres obowiązków
Kierowca autobusu miejskiego obsługuje linie autobusowe na terenie gmin: Tarnowo Podgórne, Duszniki, Kaźmierz, Rokietnica i Dopiewo. Wszystkie linie dojeżdżają do pętli Ogrody w Poznaniu. Organizatorem świadczonych usług jest Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu.
Praca na poranną lub popołudniową zmianę. Tygodniowo 40 godz. Występuje praca w dni wolne (dwie soboty, dwie niedziele) oddajemy dni wolne w tygodniu. Miesięczny wymiar zgodny z normą.
elementarna wiedza techniczna w obszarze motoryzacji
spokój i opanowanie

Wymagane wykształcenie: zasadnicze branżowe
Wymagane uprawnienia: Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D1, Prawo jazdy kat. D, opanowanie , doświadczenie - 1 rok, umiejętności interpersonalne- obsługa klienta, dokładność, komunikatywność, sumienność, kurs prawo jazdy kat. D z kwalifikajcą wstępną przyspieszoną z egzaminami państwowymi

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od 7 700 PLN
brutto. Wynagrodzenie składa się z stawki miesięcznej, premii regulaminowej 30% stawki i premii motywacyjnej w kwocie 1.200,00 zł. Premia motywacyjna przyznawana jest na podstawie comiesięcznej oceny pracowników.

Apilikuj poprzez urząd pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu, oferta: StPr/24/3311
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dodatkowe informacje: -

Zobacz na mapie:
Tarnowo Podgórne
woj. wielkopolskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2024-10-10