KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC (1/2 ETATU) (Zarobki: od 2 150 PLN) - Katowice, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Wymiar godzin:
1/2 etatu

Oferta pracy
KIEROWCA - ZAOPATRZENIOWIEC (1/2 ETATU)

Zakres obowiązków
- Załadunek, rozładunek towaru, prowadzenie samochodu dostawczego. Dbanie o czystość powierzonego pojazdu.
- Miejsce wykonywania pracy: ul. Józefa Pukowca 23, 40-847 Katowice + Teren woj. śląskiego.
- Godziny pracy: 5:00-9:00 - do uzgodnienia z pracodawcą.
Doświadczenie NIE jest wymagane (istnieje możliwość przyuczenia).
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie od 2 150 PLN
Wynagrodzenie 2121 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy (50% - 1/2 etatu)

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, termin: kontakt wyŁĄcznie telefoniczny., godziny : 10:00-15:00:
F.H.U. EWAN ANDRZEJ NIEWIADOMY
511-510-987
Miejsce pracy: Józefa Pukowca 23, 40-847 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (Tel. 511-510-987) w godzinach: 10:00-15:00 celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Józefa Pukowca 23, 40-847 Katowice).

Zobacz na mapie:
Katowice
woj. śląskie

Kategoria: Kierowcy, dostawcy
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-07-27