Key Account Manager - Gdynia

Key Account Manager - Gdynia - Programowanie - Gdynia

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Do ustalenia

Opis

Gdynia Pomorskie

Wynagrodzenie: 9000 - 15000 PLN

Dla naszego klienta, firmy z polskim kapitałem założonej w 2007 roku, specjalizującej się w usługach logistycznych poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera. Firma świadczy usługi w zakresie transportu lotniczego, morskiego i drogowego. Realizuje projekty transportu ponadgabarytowego i Project Cargo, posiada własny magazyn logistyczny i sieć współpracujących obiektów partnerskich. Oferuje swoje usługi w zakresie transportu drogowego i intermodalnego, transportu kontenerów i transportu kolejowego. Współpraca z szeroką siecią zaufanych partnerów i agentów pozwala firmie świadczyć usługi na całym świecie, docierając do najdalszych destynacji.

Key Account Manager

Wymagania:
* Co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług TSL (Sea&Air);
* Wykształcenia wyższego;
* Znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
* Umiejętności nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji;
* Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
* Orientacji na realizację określonych celów;
* Prawo jazdy kat. B;
* Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z przetargami.

Dodatkowe atuty:
* Baza klientów, z którymi kandydat ma wypracowane relacje;
* Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z przetargami.

Oferujemy:
* Zatrudnienie w oparciu o B2B/UoP w nowocześnie zarządzanej firmie;
* Niezbędne narzędzia umożliwiające realizację zadań - samochód służbowy, laptop, telefon;
* Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
* Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, premia świąteczna, owocowe wtorki;
* Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów;
* Regularne spotkania integracyjne;
* Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń.

Obowiązki:
* Aktywna sprzedaż usług TSL;
* Pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad obecnymi klientami;
* Przygotowywanie ofert handlowych i wycen;
* Implementacja nowych rozwiązań mających na celu usprawnienie jakości świadczonych usług;
* Uczestnictwo w konferencjach, targach branżowych;
* Realizacja planów sprzedaży określonych dla podległego obszaru;
* Współpraca z działem handlowym oraz działami operacyjnymi..

Zobacz na mapie:
Gdynia
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Łukasz
(TeamQuest Sp. z o.o.)

Gdynia
Zobacz ogłoszenia użytkownika

Kategoria: Programowanie
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2024-02-13

Programowanie w okolicy

Łukasz