KELNER/KASJER-SPRZEDAWCA/BARMAN (Zarobki: od 28,1 PLN) - Opole, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Oferta pracy
KELNER/KASJER-SPRZEDAWCA/BARMAN

Zakres obowiązków
Obsługa sali, zbieranie zamóień, obsługa klienta, utrzymanie czystości na sali. Praca wg. grafiku.
Godziny pracy: w tygodniu: 10:00 - 17:00; weekend: 11:00 - 19:00
Benefity: 1 posiłek dziennie gratis.
Umowa zlecenie na okres 3 miesięcy. Docelowo możliwa umowa o pracę
Wykształcenie kandydatów - dowolne
Książeczka dle celów sanitarno-epidemiologicznych lub orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych ( pracodawca jest w stanie zaczekać na aktualizację wyników)
Doświadczenie zawodowe - mile widziane
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 28,1 PLN
28,10 zł brutto/h

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - pierwszy kontakt telefoniczny: 602 511 229 w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE AKWA SIKORSKA-LISZKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA
602 511 229
Miejsce pracy: Szpitalna 8, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Dodatkowe informacje: Dokumenty aplikacyjne

Zobacz na mapie:
Czeladź
woj. śląskie

Kategoria: Kelnerzy, kelnerki
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2024-10-01

Kelnerzy, kelnerki w okolicy

Zobacz nasze serwisy tematyczne

nieruchomosci.sprzedawacz.pl
moto.sprzedawacz.pl