KELNER K/M (ZASTĘPSTWO) (Zarobki: od 4 807,6 PLN) - Warszawa, Oferta pracy

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Oferta pracy
KELNER K/M (ZASTĘPSTWO)

Zakres obowiązków

1. Rzetelna i kompleksowa obsługa mieszkańców w trakcje wydawania posiłków.
2. Utrzymanie czystości na przydzielonych odcinkach pracy w tym sprzątanie i nakrywanie stołów konsumenckich oraz sprzątanie jadalni.
3. Transportowanie posiłków z kuchni do mieszkańców.
4. Zmywanie naczyń stołowych.
5. Współpraca z pracownikami kuchni w zakresie przygotowywania posiłków.
6. Postępowanie zgodnie z instrukcjami, zgodnymi z wprowadzonym systemem HACCP.
Wymagania: wykształcenie:zawodowe.

Praca w godz.: 6:30-18:30 w systemie równoważnym: dwa dni w pracy i dwa dni wolne.

Wynagrodzenie: 4 807,60 PLN brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 040,00 zł brutto + 19% premii regulaminowej.
Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.

[Zgłoszenia: tel. 261 854 266 w godz.: 7:30-15:30; e-mail: [email protected]]

Wymagane wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie od 4 807,6 PLN
Wynagrodzenie: 4 807,60 PLN brutto. W skład proponowanego wynagrodzenia wchodzi: podstawa zasadnicza 4 040,00 zł brutto + 19% premii regulaminowej. Ponadto: dodatek stażowy + trzynasta pensja + świadczenia socjalne + premie uznaniowe.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, godziny : 7:30-15:30:
Dom Emeryta Wojskowego
261 854 266
[email protected]
Miejsce pracy: Pirenejska 5, 01-493 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dodatkowe informacje: Po uzgodnieniu z pracodawcą

Zobacz na mapie:
Warszawa
woj. mazowieckie

Kategoria: Kelnerzy, kelnerki
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2024-04-18