Kawiarka zaparzacz do espresso 450 ml 9 filiżanek

103,00 zł

Kawiarka zaparzacz do espresso 450 ml 9 filiżanek - Akcesoria - Puławy

Opis

KLAUSBERG KAWIARKA 9 FILIŻANEK KB-7160 -  - KLAUSBERGKAWIARKA CIŚNIENIOWA 450 ml marki KLAUSBERG (9 filiżanek espresso).Gustowna i tradycyjna kawiarka do zaparzania kawy typu włoskiego. Doskonale sprawdzi się do parzenia zarówno mocnej małej kawki, jak i klasycznej kawy. Produkt został wykonany z wysokiej jakości grubego aluminium, które umożliwia równomierne i szybkie rozprowadzenie ciepła w naczyniu, co zapewni przygotowanie napoju w 5 minut. Kawiarka pokryta powłoką marmurkową. W dotyku przypomina kamień.-   Przystosowana do kuchenek gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych.
-   Jednocześnie parzy 9 filiżanek kawy
-    Wykonana z aluminium
 -   Można myć w zmywarce
 -   Solidne wykonanie
 -   Posiada uchwyt z tworzywa zapobiegający poparzeniu się
 -   Łatwe w utrzymaniu czystości
 KAWIARKA składa się z:
- pojemnika na wodę (część dolna)- pojemnika na kawę (sitko z tuleją)- pojemnika na zaparzoną kawę (część górna)INSTRUKCJA OBSŁUGI:
Do dolnego pojemnika nalewamy wodę, poniżej zaworu bezpieczeństwa.Następnie wkładamy pojemnik na kawę, ten z otworami, zasypując go kawą. Można ugnieść kawę łyżeczką.Zakręcamy górną część ekspresu i sprzęt jest już gotowy do użycia.Stawiamy na ogniu, po usłyszeniu charakterystycznego dźwięku oznaczającego że woda zaczyna się gotować, i kawa przechodzi do górnego pojemnika, zmniejszamy natężenie ognia.Czekamy aż zakończy się proces parzenia kawy i to wszystko.
Espresso serwowane w małej, ogrzanej przed podaniem filiżance o pojemności ok. 70-100 ml, wypełnia ją do połowy. Porcja kawy espresso to 35 - 50ml napoju.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Kod Produktu: KB-7160EAN: 5902666611604

Ogłoszenie wystawione przez firmę. Kawiarka zaparzacz do espresso 450 ml 9 filiżanek, możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu i zobacz szczegółowy opis produktu oraz informacje na temat opcji dostawy..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Puławy
woj. lubelskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Well Supply)

Puławy
woj. lubelskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria
(w dziale: Produkty spożywcze)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 21
Data dodania: 2021-05-14

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Well Supply)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ