KASJER/SPRZEDAWCA (Zarobki: od 4 242 PLN) - Borkowo, Oferta pracy

Oferta pracy
KASJER/SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków
Obsługa klienta, dokładanie produktow na półki, dbanie o czystość sklepu. Godziny i wymiar czasu pracy według ustaleń z pracodawcą.
schludność, pracowitość, uczciwość, pogodność, pozytywne nastawienie do pracy.
Wymagane wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Dodatkowe wykształcenie:
Wymagane uprawnienia:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie od 4 242 PLN
pracodawca przewiduje możliwość zawarcia umowy o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą, zależne od doświadczenia zwodowego. Pracodawca oferuje: miłą atmosferę w pracy, zgrany zespół, możliwość uzyskania po określonym czasie pracy ubezpieczenia zdrowotnego oraz karty multisport.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy, preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - preferowane stawienie się kandydata osobiście. telefon możliwy w wyjątkowych sytuacjach: 503 501 270.:
GLOB-SANDER Sebastian Mojsiejenko
Miejsce pracy: Wałowa 25, 80-858 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dodatkowe informacje: CV

Zobacz na mapie:
Gdańsk
woj. pomorskie

Kategoria: Kasjer
(w dziale: Praca)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2024-04-07